Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
08.00 - 09.00 Функционална Тренировка08.00 - 09.00
Ева Дончева


YOGA
Йога с ЖАНА
08.30 - 09.30
Be Fit with Lilly Stefanova08.00 - 09.00
Лили
Функционална Тренировка08.00 - 09.00
Ева Дончева


YOGA
Йога с ЖАНА
08.30 - 09.30
Be Fit with Lilly Stefanova08.00 - 09.00
Лили
Функционална Тренировка08.00 - 09.00
Ева Дончева


YOGA
Йога с ЖАНА
08.30 - 09.30
09.00 - 10.00 Pilates09.30 - 10.30
Петя Бояджиева
Be Fit with Lilly Stefanova09.15 - 10.15
Лили


YOGA10.30 - 12.00
Марияна Иванова


Spinning
за начинаещи
11.00 - 12.00
Атанас Джамбазов
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00 Spinning11.00 - 12.00
Ирина Иванова


Piloxing11.00 - 12.00
Лили
12.00 - 13.00 Spinning12.00 - 12.45
Атанас Джамбазов
Функционална Тренировка12.00 - 13.00
Васил Кутев
Spinning12.00 - 12.45
Атанас Джамбазов
Функционална Тренировка12.00 - 13.00
Васил Кутев
Spinning12.00 - 12.45
Атанас Джамбазов
Функционална Тренировка12.00 - 13.00
Ева Дончева
Ф. Тренировка с Марина12.30 - 13.30
Марина Павлова
13.00 - 14.00 Функционална Тренировка13.30 - 14.30
Васил Кутев
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Функционална Тренировка
СТАРТИРА НА 11.05
18.00 - 19.00
Васил Кутев


Ф. Тренировка - TapoutXT18.30 - 19.30
Ева Дончева


Spinning19.00 - 20.00
Ирина Иванова


Pilates19.00 - 20.00
Петя Бояджиева


Tabata
В МАЛКАТА ЗАЛА
19.30 - 20.30
Ева Дончева


YOGA20.00 - 21.30
Марияна Иванова
Spinning18.00 - 19.00
за начинаещи
Атанас Джамбазов
Функционална Тренировка
СТАРТИРА НА 11.05
18.00 - 19.00
Васил Кутев


Функционална Тренировка18.30 - 19.30
Ева Дончева


Функционална Тренировка
В МАЛКАТА ЗАЛА
18.30 - 19.30
Ирина Иванова


Pilates19.00 - 20.00
Петя Бояджиева


Spinning19.30 - 20.30
Ирина Иванова


YOGA20.00 - 21.30
Марияна Иванова
Spinning18.00 - 19.00
за начинаещи
Атанас Джамбазов


Zumba
Зумба с Даяна
18.00 - 19.00

Tabata
В МАЛКАТА ЗАЛА
18.30 - 19.30
Лили


Spinning19.00 - 20.00
Атанас Джамбазов


Функционална Тренировка19.00 - 20.00
Ева Дончева
Функционална Тренировка18.30 - 19.30
Ева Дончева


Spinning19.00 - 20.00
Ирина Иванова


YOGA
Йога с ЖАНА
19.30 - 21.00
Марияна Иванова
Бокс18.30 - 19.30
Александър Боев
Spinning
ИРИНА
18.00 - 19.00
Ирина Иванова
19.00 - 20.00 Функционална Тренировка
В МАЛКАТА ЗАЛА
19.00 - 20.00
Ирина Иванова


Spinning19.00 - 20.00
Атанас Джамбазов


Функционална Тренировка19.00 - 20.00
Ева Дончева
20.00 - 21.00 Бокс20.00 - 21.00
Александър Боев
Ф. Тренировка с Марина20.00 - 21.00
Марина Павлова
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Понеделник

Вторник

Сряда

Четвъртък

Петък

Събота

Неделя